ANTON – Oświetlenie LED, Reklama Wielkogabarytowa, Wynajem podnośników – WROCŁAW – Oświetlenie LED

Firma ANTON od 2011 roku zajmuje się montażem opraw oświetleniowych opartych o technologię LED. Swoją działalność opieramy na projektowaniu oraz montażu lamp na bazie starannie wyselekcjonowanych komponentów o najwyższej efektywności i jakości. Współpracuje z czołowym producentem LED – firmą LUXON Sp. z o.o., która to do swoich produktów używa podzespołów OSRAM Opto Semiconductors.

Kompleksowa oferta dla biur, obiektów handlowych i przemysłowych

Zapewniamy nowoczesne oświetlenie LED dla biur, obiektów handlowych, przemysłu, budynków użyteczności publicznej oraz oświetlenie do zastosowań specjalnych. Na zamówienie przygotowujemy oświetlenie odzwierciedlające indywidualne wymagania klienta pod względem barwy światła, jasności, sterowania i zasilania.

Od początku działalności oferujemy Państwu sprawdzone oprawy oświetleniowe zastępujące świetlówki, zarówno w oprawach natynkowych, jak i w sufitach podwieszanych.

Porównując oprawy oświetleniowe w technologii LED należy zwrócić baczną uwagę na ich „serce”, a więc diody LED. Ich pochodzenie, efektywność i jakość wpływają wymiernie na poziom żywotności oprawy nawet do 100,000 godzin.

Dzięki kompetentnemu zespołowi projektantów, inżynierów oraz sprzedawców – jakich udostępnia nam firma LUXON Sp. zo.o., oferujemy Państwu pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji. Mamy świadomość jak istotna w dzisiejszych czasach dla każdego przedsiębiorstwa jest oszczędność energii elektrycznej, dlatego w procesach projektowania oraz realizacji oświetlenia dążymy do osiągnięcia możliwie najkorzystniejszych wskaźników zwrotu z inwestycji.